OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Save
ht: Anrejistre

en: Block description
ht: Deskripsyon blòk

en: Full HTML
ht: HTML konplè
