OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to ku translation catalogue (26 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Action
ku: کردار

en: Download
ku: داگرتن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Upload
ku: بارکردن

en: Email
ku: ئیمێل

en: Add block
ku: بلۆک زیادبکە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Line
ku: هێڵ

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Block description
ku: دەربارەی بلۆک

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Block body
ku: ناوەڕۆکی بلۆک

en: Manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان

en: Structure
ku: پێکهاتە
