OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Block Title
nl: Bloktitel

en: Action
nl: Actie

en: Download
nl: Downloaden

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Save
nl: Opslaan

en: Upload
nl: Uploaden

en: Email
nl: E-mail

en: Frequently Asked Questions
nl: Veelgestelde vragen

en: Add block
nl: Blok toevoegen

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Header
nl: Kop

en: Line
nl: Lijn

en: here
nl: hier

en: Configuration
nl: Instellingen

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Blocks
nl: Blokken

en: Block body
nl: Blokinhoud

en: Manage fields
nl: Velden beheren

en: Application
nl: Sollicitatie

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Reports
nl: Rapporten

en: Date and Time
nl: Datum en tijd

en: Structure
nl: Structuur

en: Application Name
nl: Applicatienaam

en: Full HTML
nl: Volledige HTML

en: Payment Methods
nl: Betaalmethoden

en: FREE
nl: VRIJ

en: Setup Guides
nl: Installatiehandleidingen

en: Upgrade Now
nl: Nu bijwerken
