OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Block Title
sk: Nadpis bloku

en: Action
sk: Akcia

en: Download
sk: Prevziať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Upload
sk: Nahrať

en: Email
sk: E-mail

en: Frequently Asked Questions
sk: Často kladené otázky

en: Add block
sk: Pridať blok

en: Header
sk: Hlavička

en: Line
sk: Riadok

en: here
sk: tu

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Blocks
sk: Bloky

en: Block body
sk: Telo bloku

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Note:
sk: Poznámka:

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Structure
sk: Štruktúra

en: Profile Type
sk: Typ profilu
