OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Action
sl: Akcija

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Add block
sl: Dodaj blok

en: Header
sl: Glava

en: Line
sl: Vrstica

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Block description
sl: Opis bloka

en: Blocks
sl: Bloki

en: Block body
sl: Telo bloka

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Reports
sl: Poročila

en: Structure
sl: Struktura
