OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Username
sv: Användarnamn

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Block Title
sv: Blocktitel

en: Action
sv: Åtgärd

en: Download
sv: Ladda ned

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Note:
sv: Observera:

en: Save
sv: Spara

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Email
sv: E-post

en: Frequently Asked Questions
sv: Vanligt förekommande frågor

en: Add block
sv: Lägg till block

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Line
sv: Rad

en: here
sv: här

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Block description
sv: Blockbeskrivning

en: Blocks
sv: Block

en: Block body
sv: Blockinnehåll

en: Manage fields
sv: Hantera fält

en: Reports
sv: Rapporter

en: Date and Time
sv: Datum och tid

en: Structure
sv: Struktur

en: Full HTML
sv: Fullständig HTML

en: Login Reports
sv: Inloggningsrapporter
