OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Block Title
af: Bloktitel

en: Action
af: Aksie

en: Download
af: Laai af

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Test
af: Toets

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Upload
af: Oplaai

en: Add block
af: Voeg blok by

en: Header
af: Hoof

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: Blocks
af: Blokke

en: Block body
af: Blokteks

en: Reports
af: Verslae

en: Structure
af: Struktuur
