OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Action
ar: إجراء

en: Download
ar: تحميل

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Test
ar: الاختبار

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Upload
ar: تحميل

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Add block
ar: أضف صندوقا

en: Header
ar: الترويسة

en: Line
ar: السطر

en: here
ar: هنا

en: Configuration
ar: الضبط

en: IP Address
ar: عنوان IP

en: Block description
ar: وصف الصندوق

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Block body
ar: متن الصندوق

en: Manage fields
ar: تسيير الحقول

en: Reports
ar: التقارير

en: Structure
ar: البنية

en: Full HTML
ar: HTML كامل

en: Setup Guides
ar: دليل الإعداد

en: Upgrade Now
ar: قم بالترقية الآن
