OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Cancel
et: Tühista

en: Block Title
et: Ploki pealkiri

en: Action
et: Tegevus

en: Download
et: Allalaadimine

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Email
et: E-kiri

en: Add block
et: Lisa plokk

en: Header
et: Päis

en: Line
et: Rida

en: here
et: siin

en: Configuration
et: Seadistus

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Blocks
et: Plokid

en: Block body
et: Ploki sisu

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Reports
et: Raportid

en: Structure
et: Struktuur

en: Full HTML
et: Täielik HTML
