OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to ja translation catalogue (32 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Username
ja: ユーザー名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Block Title
ja: ブロックのタイトル

en: Action
ja: アクション

en: Download
ja: ダウンロード

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Test
ja: テスト

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Upload
ja: アップロード

en: Email
ja: メール

en: Frequently Asked Questions
ja: FAQ

en: Add block
ja: ブロックを追加

en: Header
ja: ヘッダー

en: Line
ja: 行

en: here
ja: こちら

en: Configuration
ja: 環境設定

en: IP Address
ja: IPアドレス

en: Block description
ja: ブロックの説明

en: Blocks
ja: ブロック

en: Block body
ja: ブロックの本文

en: Manage fields
ja: フィールドの管理

en: Reports
ja: レポート

en: Structure
ja: サイト構築

en: Full HTML
ja: フル HTML

en: Payment Methods
ja: 支払い方法

en: How can we help you?
ja: お手伝いしましょうか？
