OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Upload
mn: Оруулах

en: Email
mn: Имэйл

en: Add block
mn: Хавтан нэмэх

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Block body
mn: Хавтангийн их бие

en: Reports
mn: Тайлангууд

en: Structure
mn: Бүтэц
