OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to ru translation catalogue (38 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Cancel
ru: Отмена

en: Block Title
ru: Заголовок блока

en: Action
ru: Действие

en: Download
ru: Скачать

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Test
ru: Тест

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Upload
ru: Закачать

en: Frequently Asked Questions
ru: Частозадаваемые вопросы

en: Add block
ru: Добавить блок

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Header
ru: Шапка

en: Line
ru: Линия

en: here
ru: здесь

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Block description
ru: Описание блока

en: Blocks
ru: Блоки

en: Block body
ru: Содержимое блока

en: Manage fields
ru: Управление полями

en: Application
ru: Приложение

en: Reports
ru: Отчёты

en: Go to
ru: Перейти в

en: Date and Time
ru: Дата и время

en: Structure
ru: Структура

en: Application Name
ru: Название приложения

en: Client Secret
ru: Пароль клиента

en: Full HTML
ru: Полный HTML

en: Payment Methods
ru: Способы оплаты

en: Enable Logging
ru: Включить журналирование
