OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Cancel
tr: İptal

en: Block Title
tr: Blok Başlığı

en: Action
tr: Eylem

en: Download
tr: İndir

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Upload
tr: Yükle

en: Email
tr: E-posta

en: Frequently Asked Questions
tr: Sıkça Sorulan Sorular

en: Add block
tr: Blok ekle

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Line
tr: Hat

en: here
tr: buraya

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: Block description
tr: Blok açıklaması

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Block body
tr: Blok gövdesi

en: Manage fields
tr: Alanları yönet

en: Reports
tr: Raporlar

en: Structure
tr: Yapı

en: Full HTML
tr: Tam HTML

en: Payment Methods
tr: Ödeme Yöntemleri
