OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to uk translation catalogue (47 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Block Title
uk: Назва блоку

en: Action
uk: Дія

en: Download
uk: Завантаження

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Test
uk: Тест

en: Settings
uk: Налаштування

en: Note:
uk: Примітка:

en: Save
uk: Зберегти

en: Upload
uk: Викласти

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Frequently Asked Questions
uk: Часті питання

en: Add block
uk: Додати блок

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Line
uk: Рядок

en: here
uk: тут

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Block description
uk: Опис блоку

en: Blocks
uk: Блоки

en: Block body
uk: Вміст блоку

en: Manage fields
uk: Керувати полями

en: Application
uk: Програма

en: Note:
uk: Примітка:

en: Reports
uk: Звіти

en: Go to
uk: Перейти на

en: Date and Time
uk: Дата і час

en: Structure
uk: Структура

en: Box
uk: Коробка

en: Application Name
uk: Назва застосунку

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: Full HTML
uk: Повний HTML

en: Payment Methods
uk: Способи оплати

en: FREE
uk: БЕЗКОШТОВНО

en: Enable Logging
uk: Увімкнути ведення журналу

en: Current Plan
uk: Поточний план

en: How can we help you?
uk: Чим ми можемо допомогти?

en: Setup Guides
uk: Посібники з налаштування

en: Upgrade Now
uk: Оновити зараз
