Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.3) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Register
da: Opret konto

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Attribute
da: Attribut

en: Value
da: Værdi

en: Confirm
da: Bekræft

en: Description
da: Beskrivelse

en: Action
da: Handling

en: Download
da: Hent

en: Edit
da: Redigér

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Back
da: Tilbage

en: Update
da: Opdatér

en: Email
da: E-mail

en: Client ID
da: Klient ID

en: Line
da: Linje

en: Phone
da: Telefon

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Attributes
da: Attributter

en: Query
da: Forespørgsel

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Custom CSS
da: Tilrettet CSS
