Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.3) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ
