Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.3) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ
