Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.4) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Description
bn: বিবরণ

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Update
bn: আপডেট

en: Upload
bn: আপলোড

en: Email
bn: ইমেইল

en: Line
bn: লাইন

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
