Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.4) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Line
bo: ཕྲེང

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ
