Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.4) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Value
ku: نرخ

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Description
ku: دەربارە

en: Action
ku: کردار

en: Download
ku: داگرتن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Upload
ku: بارکردن

en: Email
ku: ئیمێل

en: Line
ku: هێڵ

en: Configuration
ku: شێوەپێدان
