Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.4) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Description
nn: Beskriving

en: Download
nn: Last ned

en: Edit
nn: Rediger

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Back
nn: Attende

en: Update
nn: Oppdater

en: Upload
nn: Last opp

en: Phone
nn: Telefon

en: Configuration
nn: Oppsett
