Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.4) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Login
se: Logge sisa

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: Update
se: Ođasmahte

en: Upload
se: Bija neahttabáikái
