Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.4) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Register
sv: Registrera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Attribute
sv: Egenskap

en: Value
sv: Värde

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Description
sv: Beskrivning

en: Action
sv: Åtgärd

en: Download
sv: Ladda ned

en: Login
sv: Logga in

en: Edit
sv: Redigera

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Back
sv: Tillbaka

en: Update
sv: Uppdatera

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Email
sv: E-post

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Line
sv: Rad

en: Phone
sv: Telefon

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Query
sv: Databasfråga

en: Login Reports
sv: Inloggningsrapporter
