OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.5) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Attribute
az: Atribut

en: Value
az: Qiymət

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Download
az: Yüklə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Back
az: Geri

en: Update
az: Yeniləmə

en: Upload
az: Yükləmə

en: Configuration
az: Konfiqurasiya
