Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.5) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Attribute
be: Атрыбут

en: Value
be: Значэнне

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Description
be: Апісанне

en: Action
be: Дзеянне

en: Download
be: Сцягнуць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Test
be: Тэст

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Back
be: Назад

en: Update
be: Абнавіць

en: Upload
be: Загрузіць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Line
be: Радок

en: Configuration
be: Налады
