Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.5) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་
