Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.5) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Attribute
el: Ιδιότητες

en: Value
el: Αξία

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: Download
el: Λήψη

en: Login
el: Είσοδος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Test
el: Δοκιμή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Back
el: Πίσω

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Upload
el: Αποστολή

en: Line
el: Γραμμή

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά
