Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.5) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Register
gl: Rexistrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Attribute
gl: Atributo

en: Value
gl: Valor

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Description
gl: Descrición

en: Action
gl: Acción

en: Download
gl: Descargar

en: Edit
gl: Editar

en: Test
gl: Proba

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Back
gl: Voltar

en: Update
gl: Actualizar

en: Upload
gl: Subir

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Line
gl: Liña

en: Configuration
gl: Configuración

en: Attributes
gl: Atributos
