OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.5) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Value
hy: Արժեք

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Back
hy: Հետ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
