Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.5) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Attribute
th: คุณลักษณะ

en: Value
th: ค่า

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Back
th: กลับ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Email
th: อีเมล

en: Configuration
th: กำหนดค่า
