OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.5) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Attribute
ur: خصوصیت

en: Value
ur: قیمت

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Action
ur: ایکشن

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Back
ur: واپس

en: Update
ur: تجدید

en: Email
ur: ای میل
