Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.6) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Register
cs: Registrovat

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Attribute
cs: Atribut

en: Value
cs: Hodnota

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Description
cs: Popis

en: Action
cs: Akce

en: Download
cs: Stáhnout

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Edit
cs: Upravit

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Back
cs: Zpět

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Upload
cs: Nahrát

en: Email
cs: E-mail

en: Line
cs: Řádek

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Attributes
cs: Atributy
