Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.6) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Register
es: Registro

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Attribute
es: Atributo

en: Value
es: Valor

en: Confirm
es: Confirmar

en: Description
es: Descripción

en: Action
es: Acción

en: Download
es: Descargar

en: Login
es: Iniciar sesión

en: Edit
es: Editar

en: Test
es: Prueba

en: Password
es: Contraseña

en: Settings
es: Configuración

en: Back
es: Atrás

en: Update
es: Actualizar

en: Upload
es: Subir al servidor

en: Email
es: Correo electrónico

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Line
es: Línea

en: Configuration
es: Configuración

en: Attributes
es: Atributos

en: Save Configuration
es: Guardar configuración

en: Custom CSS
es: CSS personalizado
