Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.6) - en to hi translation catalogue (23 entries)

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Attribute
hi: विशेषता

en: Value
hi: मान

en: Confirm
hi: सुनिश्चित

en: Description
hi: उल्लेख

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Test
hi: परीक्षण

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Back
hi: वापस

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Upload
hi: अपलोड

en: Email
hi: ईमेल

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Line
hi: रेखा

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Attributes
hi: गुण

en: Facebook
hi: फेसबुक
