Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.6) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Attribute
hr: Atribut

en: Value
hr: Vrijednost

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Description
hr: Opis

en: Action
hr: Akcija

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Login
hr: Prijava

en: Edit
hr: Uredi

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Back
hr: Natrag

en: Update
hr: Osvježi

en: Upload
hr: Otpremi

en: Email
hr: E-pošta

en: Line
hr: Redak

en: Configuration
hr: Postavke

en: Attributes
hr: Atributi
