OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.6) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Register
pl: Rejestracja

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Value
pl: Wartość

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Description
pl: Opis

en: Action
pl: Akcja

en: Download
pl: Pobierz

en: Login
pl: Zaloguj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Back
pl: Wstecz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Line
pl: Linia

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Icon width
pl: Szerokość ikony

en: Icon height
pl: Wysokość ikony

en: Validate OTP
pl: Sprawdź OTP

en: Resend OTP
pl: Wyślij ponownie OTP

en: cURL is not enabled. Please enable cURL
pl: cURL nie jest włączony. Proszę włączyć cURL

en: Invalid credentials
pl: Nieprawidłowe dane uwierzytelniające

en: Create an account?
pl: Utworzyć konto?

en: Register/Login
pl: Zarejestruj się/Zaloguj

en: Remove Account
pl: Usuń konto

en: Setup Guides
pl: Przewodniki po konfiguracji
