Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.6) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Attribute
ug: خۇسۇسىيەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Login
ug: كىرىش

en: Test
ug: سىناق

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Configuration
ug: لايىھە
