Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.6) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Register
vi: Đăng ký

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Attribute
vi: Thuộc tính

en: Value
vi: Giá trị

en: Confirm
vi: Xác nhận

en: Description
vi: Mô tả

en: Action
vi: Thao tác

en: Download
vi: Tải về

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Edit
vi: Sửa

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Back
vi: Trở lại

en: Update
vi: Cập nhật

en: Upload
vi: Tải lên

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Line
vi: Dòng

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Attributes
vi: Các thuộc tính

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Box
vi: Hộp
