Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.7) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Value
am: እሴት

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Update
am: አዘምን

en: Email
am: ኢሜይል
