Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.7) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Register
eu: Erregistratu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Attribute
eu: Atributua

en: Value
eu: Balioa

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Action
eu: Ekintza

en: Download
eu: Deskargatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Back
eu: Itzuli

en: Update
eu: Eguneratu

en: Upload
eu: Igo

en: Email
eu: Eposta

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Display name
eu: Bistaratu izena

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
