OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.7) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Register
id: Daftar

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Attribute
id: Atribut

en: Value
id: Nilai

en: Confirm
id: Konfirmasikan

en: Description
id: Deskripsi

en: Action
id: Tindakan

en: Download
id: Unduh

en: Test
id: uji

en: Password
id: Sandi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Back
id: Kembali

en: Update
id: Perbarui

en: Upload
id: Unggah

en: Client ID
id: ID Klien

en: Line
id: Baris

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Display name
id: Nama tampilan

en: - Select -
id: - Pilih -
