Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.7) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Register
is: Nýskráning

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Attribute
is: Eigindi

en: Value
is: Gildi

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Description
is: Lýsing

en: Action
is: Aðgerð

en: Download
is: Hala niður

en: Login
is: Innskráning

en: Edit
is: Breyta

en: Test
is: Prófa

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Back
is: Til baka

en: Update
is: Uppfæra

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Email
is: Netfang

en: Display name
is: Birta nafn

en: - Select -
is: - Velja -
