Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.7) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Register
lt: Registruotis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Attribute
lt: Požymis

en: Value
lt: Reikšmė

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Login
lt: Prisijungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Test
lt: Testas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Upload
lt: Įkelti

en: Email
lt: El. paštas

en: Line
lt: Eilutė

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
