Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.7) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Description
os: Афыст

en: Action
os: Архайд

en: Download
os: Рахæсс

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Test
os: Тест

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Update
os: Сног кæн
