Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.8) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Value
ast: Valor

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Description
ast: Descripción

en: Download
ast: Baxar

en: Edit
ast: Editar

en: Test
ast: Preba

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Upload
ast: Xubir

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Line
ast: Llinia

en: Configuration
ast: Configuración
