Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.8) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Email
br: Chomlec'h postel
