Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.8) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Value
hu: Érték

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Description
hu: Leírás

en: Action
hu: Művelet

en: Download
hu: Letölt

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Test
hu: Teszt

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Back
hu: Vissza

en: Save
hu: Mentés

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Email
hu: E-mail

en: Line
hu: Sor

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Callback URL
hu: Visszahívási URL

en: Display name
hu: Megjelenített név

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Custom CSS
hu: Egyéni CSS

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Box
hu: Doboz

en: Export Configuration
hu: Konfiguráció exportálása

en: Import Configuration
hu: Konfiguráció importálása
