Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.8) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Value
lv: Vērtība

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Description
lv: Apraksts

en: Action
lv: Darbība

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Edit
lv: Labot

en: Test
lv: Tests

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Line
lv: Līnija

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Callback URL
lv: Atzvanes URL

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
