Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.8) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
