Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.8) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Attribute
sk: Atribút

en: Value
sk: Hodnota

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Description
sk: Popis

en: Action
sk: Akcia

en: Download
sk: Prevziať

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Edit
sk: Upraviť

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: Upload
sk: Nahrať

en: Email
sk: E-mail

en: Line
sk: Riadok

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Callback URL
sk: URL spätného volania

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Profile Type
sk: Typ profilu
